Новини

Головна » Новини   

Перший дзвоник – пора золота

Cвято Першого дзвоника у Станіславчицькій ЗОШ1-го вересня традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника у Станіславчицькій ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст., який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.            

До нашого дружнього шкільного колективу влилося гомінке і непосидюче поповнення – 25 першокласників. А двері в Країну Знань їм відкрила перша вчителька Твердохліб Валентина Михайлівна.

       А для 22 учнів одинадцятого класу цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019 року.

Директор  школи Півнюк Г.І.  привітала всіх з чудовим святом - Днем  знань, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

День знань цього року пройшов організовано та злагоджено, радуючи школярів, батьків і, звичайно, вчителів яскравими осінніми квітами та святковими урочистостями.     

На свято до нас завітали почесні гості: директор департаменту енергетики ПАТ Укрзалізниці, депутат районної ради Твердохліб Ю.М., голова села Перепечай В.М., керуючий відділом СТОВ «Агрокряж» Віязловський В.В., головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Жмеринського міськрайонного управління юстиції Сокуренко Ю.В.,  протиієрей отець Дмитрій, які у своїх виступах вітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом початку нового навчального року.

Батькам учнів, які брали активну участь у підготовці навчального закладу до нового навчального року, директор школи Півнюк Г.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи Лахман Г.Л. вручили подяки.

Серед особливостей цього року є те, що саме у цьому новому навчальному році розпочинається впровадження нової української школи для учнів 1 класу. Саме тому на святковій лінійці було презентовано нові сучасні парти для першокласників, аби кожен учень почував себе зручно та комфортно під час навчання.

Після срібного дзвоника черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері й запросила  у просторі й затишні класи, щоб учні набиралися мудрості й знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі та впевнено крокувати до своєї мети.

Щасливого навчального року вам, любі діти!

Тільки слухняних і допитливих учнів вам, шановні вчителі!

Добробуту, миру та злагоди вам, дорогі батьки!09.09.2018 | Aдмін

Вернутись назад